top of page

HİZMETLERİMİZ

Sizin İçin

Turfların Kurulumu
Mimar
Havuz Evi

UYGUN PEYZAJ TASARIMI

Peyzaj proje çalışmalarında en önemli düzenleme materyalini bitkiler oluşturur. Peyzaj uygulamalarında kullanılan tüm bitkilerin alana ekim veya dikimi yapılır. ilk adım bitkilerin seçimi ve ekimine aittir. Bitkiler için doğru  dikim zamanı ve dikim materyali seçimini kullanarak bitki dikimi uygulamalarımız yapılmaktadır.

MIMARI DANIŞMANLIK

İhtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda çalışmamızın öngörülen bütçe dahilinde,teknik kaliteden ödün vermeden ve tam zamanında tamamlanması için tüm sürecin  uygun şekilde yönetilmini sağlamaktayız

VILLA PEYZAJ TASARIMI

Yaşam kalitenizi arttırmak için konforlu ve huzurlu hobi, aktivite, oyun ve oturma alanlarını uygun peyzaj tasarımlarımızla birlikte size ihtiyaçlarınız doğrultusunda tasarımlarımızı sunmaktayız.

Kent Bahçeleri
dikim Bitkiler
Su fıskiyesi

3 BOYUTLU MODELLEME

İstekleriniz ve hayalleriniz doğrultusunda size özel yapılan çizimlerimizi 3D Görselleştirme ile uygulama öncesi size sunmaktadır

BITKI DIKIMI UYGULAMASI

Uygun peyzaj tasarımı, Peyzaj proje çalışmalarında en önemli düzenleme materyalini bitkiler oluşturur. Peyzaj uygulamalarında kullanılan tüm bitkilerin alana ekim veya dikimi yapılır. ilk adım bitkilerin seçimi ve ekimine aittir. Bitkiler için doğru  dikim zamanı ve dikim materyali seçimini kullanarak bitki dikimi uygulamalarımız yapılmaktadır.

OTOMATIK SULAMA SISTEMI

Projelendirme ve uygulama ekibimiz ile alanın ihtiyacına uygun sulama tipini belirleyerek uygulamasını yapıp en uygun sulama sistemi sizlere sunuyoruz.

Bahçıvan
Bahçe araç ve gereçleri
Dikey Bahçe

ÇIT UYGULAMALARI

Atölyeler seçeneğimiz benliğinizde daha yüksek bir seviyeye ulaşmanıza giden yolda size yardımcı olacak harika bir seçenektir. Hayatınıza daha fazla neşe ve zindelik getirecek hizalama ve yenileme teknikleri öğrenmek için bize katılın. Hemen internetten yerinizi ayırtın.

PEYZAJ BAKIMI

Peyzaj alanlarınız bizim ellerimizde daha da güzelleşecek. Bitki budama, ilaçlama, gübreleme, yabani otların temizlenmesi gibi her türlü bahçıvanlık işleri için bize ulaşın.

DIKEY BAHÇE UYGULAMALARI

Saha için güvenilir bir drenaj sistemi, hem drenaj hem de fırtına kanalizasyonlarının düzenlenmesiyle elde edilir. Bunlar, farklı sorunları çözen ayrı sistemlerdir. İnşaat ve montaj işlerini optimize etmek ve uygulama maliyetlerini azaltmak için, farklı sistemlerin bir hendeğe nasıl yerleştirileceği konusunda doğal bir soru ortaya çıkıyor. Sistemlerin çalışma prensibinin ve düzenlemelerinin nüanslarının analizi, buna bir cevap almanızı sağlar.

Bir Estate Home havadan görünüşü
29503-C1XFTs0OMzM9Sx4X.jpg
Havadan Oyun Alanı

MIMARI TASARIM VE UYGULAMA

Günlük hayatta karşımıza çıkan yapıların, mekanların, güzellik, işlevsellik algısına dayanılarak 25 yıllık tecrübemizle firmamız bünyesinde bulunan peyzaj mimarları ve mimarlarımızın yenilikçi fikirleriyle sizlere uygun tasarımları sunmaktayız. Tecrübeli kadromuzla yenilikçi ve sürdürülebilir uygun çözümlerle her türlü imalatı sizler için gerçekleştiriyoruz.

AYDINLATMA

Özel bir evin, yazlık evin veya bahçe arsasının peyzaj aydınlatması, akşamları manzaranın güzelliğini vurgular, geceleri kalmak için rahat koşullar yaratır. Ek olarak, çeşitli ışık kaynakları, peyzaj tasarımının yardımcı unsurları olarak dekoratif bir işlev görür. Peyzaj alalarınız için aydınlatma projesi ve uygulamasını yapıyor, bahçenizin güzelliğini ortaya çıkartıyoruz.

ÇOCUK OYUN ALANI

Çocuk oyun alanları için yapılan tasarımlarımız özellikle çocukların beklentileri göz önüne alınarak, yer seçimi, zemin kaplamaları, bitkilendirmelerimiz çeşitli yaş grupları göz önüne alarak tasarlamaktayız.

bottom of page